درباره ما

مجری سنگ‌های مصنوعی و دکوراسیون لوکس در ایران
رتبه یک سنگ‌های مصنوعی در ایران

فاخراستون

فاخراستون یکی از باسابقه‌ترین مجریان سنگ‌های مصنوعی در ایران است. فاخراستون دارای تیم متخصص واحد فروش، تولید و نصب و کارشناسان کارآزموده، پشتیبانی و گارانتی اجرای پروژه‌های کورین، کواترز، مارمونایت و… است.

اندازه‌گیری، ایجاد و نصب صفحه کابینت و دکوراسیون نباید برای شما باعث اذیت باشد. وقت شما برای ما ارزشمند است. فاخراستون پروژه نوسازی و یا نصب صفحه کابینت و دکوراسیون لوکس با سنگ‌های مصنوعی شما را مطابق استاندارد و با تعهد کیفیت و در زمان تعیین شده انجام می‌دهد.

صفر تا صد پروژه کورین کوارتز

نیروهای کارآزموده

تخصص یک تفاوت اساسی است. برخلاف بسیاری از اجرا کنندگان سنگ‌های مصنوعی در ایران، بخش کنترل کیفیت فاخراستون از مرحله اندازه‌گیری تا اجرا و نصب، پیوسته در حال بررسی کیفیت خدمات است

نیروهای کارآزموده کورین کورارتز

۰ تا ۱۰۰ با ما

فاخراستون نماینده و یا رابط مستقیم فروش بسیاری از برندهای سنگ‌های مصنوعی و دکوراسیون داخلی در ایران است. صفر تا صد خدمات مورد نیاز شما توسط کارشناسان فاخراستون انجام خواهد شد.

فاخراستون - 10 سال سابقه

۱۰ سال سابقه

فاخراستون با افتخار از اولین شرکت‌های فعال در زمینه سنگ‌های مصنوعی در ایران است. بیش از ده سال ارائه خدمات با کیفیتی یکپارچه و با هدف کسب حداکثر رضایت مشتریان

به مشتریانمان متعهد هستیم

مشتریان ما به فاخراستون اعتماد دارند، زیرا هر روزه در گوشه‌ای از ایران، ما به تعهد خود مبنی بر ارائه باکیفیت‌ترین برندها و محصولات موجود در بازار به آنها پایبند هستیم. چالش ما این است که این کار را به گونه‌ای انجام دهیم که کاملاً مشتری مدار باشد و نه تنها بهترین محصولات را به آنها ارائه دهیم، بلکه خدمات انحصاری، ارتباط متقابل و پشتیبانی مداوم را به منظور کسب حداکثر رضایت آن‌ها ارائه دهیم.

مطالب بالا چقدر مفید بود؟

امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3.7 / 5. تعداد امتیاز 3

هنوز امتیازی داده نشده