لیست قیمت کوارتز

در این صفحه لیست قیمت کوارتز مرداد ۱۴۰۱ را ملاحظه می‌کنید. قیمت‌های اعلام شده در این صفحه بابت یک متر کوارتز اجرا و نصب شده به عنوان صفحه کابینت کوارتز شما خواهد بود.

لوگو کورین آتیستون
کورین هیوندا هانکس
سوپراستون

فاخراستون

قیمت کوارتز ایرانی

با پیشرفت تکنولوژی تولیدکنندگان داخلی، ورق‌ کوارتز ایرانی در سال‌های اخیر از کیفیت خوبی برخوردار شده است و کاملا با کوارتز خارجی قابل رقابت است. البته در نظر داشته باشید در بازار کوارتز با کیفیت بسیار پایین هم وجود دارد که فاخراستون به هیچ عنوان برندهای متفرقه را بکار نمی‌گیرد. لیست قیمت سنگ کوارتز ایرانی در جدول زیر درج شده است.

فاخراستون

قیمت کوارتز خارجی

سنگ کوارتز برندهای بین‌المللی که با عنوان کوارتز خارجی در بازار ایران شناخته می‌شود، دارای کیفیت بالایی است. اینجا قیمت اجرا و نصب بخشی از برندهای موجود در بازار ایران آورده شده است. اگر برند مد نظر شما اینجا نیست، با ما تماس بگیرید.

قیمت کوارتز به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت اجرای کوارتز و برآورد هزینه پروژه شما بستگی به مواردی دارد که در اینجا اشاره می‌کنیم:

۱- برند و طرح کوارتز مد نظر شما

این موضوع را در نظر بگیرید که شرکت‌های مختلف تولیدکننده ورق کوارتز، قیمت‌های مختلفی دارند و برند و مدل انتخابی شما، در برآورد هزینه نهایی موثر خواهد بود. در این مقاله مفصل در مورد برندهای مختلف کوارتز صحبت کرده‌ایم اما اگر هنوز سوالی دارید، مشاور شما خواهیم بود.

برند و طرح کورین فاخراستون

۲- ابعاد و عمق کابینت

با توجه به ابعاد ورق‌های کوارتز، هزینه کوارتز اعلام شده بابت هر متر طول کوارتز در عرض ۶۰ سانتیمتر است. در صورتی که عرض کابینت، جزیره و… شما بیشتر باشد، مقدار اضافه مطابق قیمت اعلام شده محاسبه خواهد شد.

ابعاد و عمق کابینت کورین فاخراستون

۳- قرنیز خمیده (کرو)

قرنیز کرو محل اتصال صفحه کابینت و دیوار است. با اجرای قرنیز همرنگ با صفحه کابینت، طول عمر کابینت را افزایش می‌دهید و علاوه بر آن، زیبایی صفحه کابینت و آشپزخانه دو چندان خواهد شد. در حال حاضر هزینه اجرای قرنیز کرو کوارتز – تومان به ازای هر متر طول خواهد بود.

قرنیز کرو کورین فاخراستون

۴- ابزار و لبه کوارتز

مدل‌های مختلفی برای ابزار لبه کوارتز وجود دارد. در صورت انتخاب مدل‌های مدرن، هزینه‌ای به فاکتور اضافه نخواهد شد. هزینه اجرای ابزار کلاسیک با توجه به مدل انتخابی شما می‌تواند مبلغی به فاکتور اضافه کند. در این مقاله انواع لبه صفحه کابینت کوارتز را مقایسه کرده‌ایم.

انواع لبه کورین صفحه کابینت

۵- نصب سینک زیرکار و سینک یکپارچه

با توجه به اینکه نصب سینک می‌تواند توسط کابینت‌کار انجام گیرد، نصب سینک شما توسط نصاب فاخراستون در حال حاضر ۲۵۰,۰۰۰ تومان به فاکتور اضافه می‌کند.

۶- فورس ماژور

قیمت اعلام شده کوارتز، اجرا و نصب آن طی ۷ الی ۱۰ روز کاری می‌باشد. در صورتی که پروژه شما فورس ماژور است و قصد دارید در کمتر از سه روز کاری اجرا گردد، حدود ۲۰ درصد به مبلغ فاکتور افزوده خواهد شد.

مطالب بالا چقدر مفید بود؟

امتیاز دهید

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد امتیاز 1

هنوز امتیازی داده نشده