انواع لبه برای صفحه کابینت

انتخاب لبه در صفحه کابینت آخرین مرحله ایجاد صفحه کابینت آشپزخانه است. انواع مختلفی از لبه برای صفحه کابینت وجود دارد که با توجه به سلیقه، متریال و سبک آشپزخانه خود می‌توانید انتخاب کنید. در این صفحه انواع لبه رایج و محبوب را برای شما فهرست کرده‌ایم که می‌توانید به سلیقه خود و با مشورت کارشناس فاخراستون انتخاب کنید.

انواع لبه صفحه کابینت

چرا فاخراستون را برای اجرای صفحه کابینت خود انتخاب کنید؟

  • فاخراستون از اولین مجریان سنگ‌های مصنوعی در ایران است. از بدو ورود کورین و سپس کوارتز به ایران، تیم اجرایی فاخراستون با شرکت در دوره‌های آموزشی برندهای بین‌المللی، شروع به اجرای کورین در ایران کردند.
  • در حال حاضر واحد ساخت فاخراستون متشکل از چهار تیم مجزا هر روزه پروژه‌های مخلتفی را اجرا می‌کنند و هم‌زمان چهار تیم مشغول نصب هستند.
  • واحد کنترل کیفیت فاخراستون از مرحله اندازه‌گیری و اجرا تا نصب و تکمیل پروژه همواره به عملکرد تیم اجرا نظارت می‌کند و کیفیت اجرا پروژه ضمانت می‌گردد.
  • با توجه به ارائه متریال بی‌کیفیت توسط سودجویان و عدم امکان تشخیص توسط کارفرما، فاخراستون استفاده از متریال معتبر و اصلی را ضمانت می‌کند. کارشناس فاخراستون شخصا نسبت به تهیه برند مورد نظر اقدام و مسئولیت هر مشکل دیگری را به عهده می‌گیرد. به این ترتیب کارفرما نگران محصولات بی‌کیفیت نخواهد بود.
  • اجرای پروژه در سراسر ایران

مطالب بالا چقدر مفید بود؟

امتیاز دهید

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد امتیاز 1

هنوز امتیازی داده نشده